Dokumentacja pracownicza


Wartość archiwalna dokumentacji

Wartość archiwalna dokumentacji pracowniczej w dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, zarówno w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej.

Dodany: 2020-04-17 | Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Komentarze: 2


Wykorzystanie wykazu akt JRWA w obsłudze spraw pracowniczych

Wykorzystanie wykazu akt (JRWA) w obsłudze spraw pracowniczych również akt osobowych w dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, zarówno w postaci papierowej,.

Dodany: 2020-04-17 | Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Komentarze: 1


W dokumentacja pracownicza rozporządzenie isap i dniu

W dokumentacja pracownicza rozporządzenie isap i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia.

Dodany: 2020-04-17 | Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Komentarze: 2


W dokumentacja pracownicza gazeta prawna i dniu 1 stycznia 2019

W dokumentacja pracownicza gazeta prawna i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia.

Dodany: 2019-11-01 | Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Komentarze: 0